Cukka Meyhane

Cukka Meyhane

Cukka Fasl-ı Meyhane” İstanbul gecelerine kalitesi, müziği ve lezzetleri ile İlk Butik Meyhane olarak 2006’da merhaba demiştir.Sevdikleriniz ile birlikte, geçireceğiniz keyifli saatler konusunda iddalı olan tecrübeli kadromuz ile sizlere hizmet vermektedir.“Cukka Fasl-ı Meyhane Beyoğlu” yeni yerinde 260 kişilik oturma düzenli ferah ortamı, nezih ve huzur verici dekoru ile hizmet vermektedir.

“Cukka Fasl-ı Meyhane” Türk mutfağından oluşan Menüsündeki mezeleri, ara sıcakları, ana yemekleri, tatlı ve meyve çeşitlerini fiks menü olarak sunmaktadır.Cukka Faslı Meyhane Beyoğlu’ nda canlı müzik Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri yapılmaktadır.Cukka fasl-ı meyhane’de; çarşamba , perşembe Timuçin, Cuma ve cumartesi günleri ise Dr. Bilal ve Ekibi ile fasılın keyfini çıkartabilirsiniz.

Cuma ve Cumartesi günleri Dr. Bilal ve kibi ile oryantal gösteriden oluşan program saat 20.00 de başlayarak 02.00 ye kadar devam etmektedir.Mekanımız Pazar, Pazartesi ve Salı günleri kapalı olmasına karşın; şirket yemekleri, özel toplantı grupları ve organizasyonlar için sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Adres: İstiklal Cad. Atıf Yılmaz Cad. No:4/a 2. kat Beyoğlu 35698 İstanbul

Telefon: 0212 963 12 79

E-Mail: —-

Web: www.cukkafasil.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir