• No products in the cart.
Image Alt
custom font

Meyhanesepeti

Aramızda Kalsın Cihangir

Aramızda Kalsın Cihangir

Aramızda Kalsın Cihangir

Unutulmaz anılarınıza yenilerini eklemek için Aramızda Kalsın Cihangir’e sizleri bekliyoruz. Yeni meyhanecilik anlayışının en önemli temsilcilerinden bir tanesi olan Aramızda Meyhane, ticari kaygılardan önce müşteri memnuniyetine odaklanmış bir mekandır. Yılın 365 günü uygun fiyat avantajlarının sunulduğu bu özel mekânda her daim cep yakmadan eğlenebilmenin mutluluğunu yaşayabileceksiniz…

Yeni Nesil Meyhane Eğlencesi

Geniş ve ferah ortamı ile her kitleye hitap eden bir meyhane olan Aramızda Kalsın Cihangir eğlencenin doruklarını yaşayacaksınız. Yeni nesil meyhane anlayışının yanında modern ve deniz manzaralı bir ortamı da bulunan bu özel mekânda sevdiklerinizle doyasıya eğlenmenin ve yıllar geçse dahi unutamayacağınız akşamlar yaşamanın mutluluğunu yaşayabileceksiniz.

Özellikle Hafta sonları gelip tüm haftanın yorgunluğunu atabileceğiniz bu özel meyhane de tüm sinir stresini atacak, kısa bir sürede olsa günlük hayattaki yoğunluğunuzdan sıyrılabileceksiniz. Eğitimli ve güler yüzlü personel kadrosu sayesinde müdavini olabileceğiniz bu özel meyhane de unutulmaz anlar biriktirebilirsiniz.

Aramızda Kalsın Cihangir

Aramızda Kalsın Cihangir

Uygun Fix Menüler İçin Aramızda Meyhane!

Yılın 365 günü uygun fiyatların sunulduğu çok özel Beyoğlu meyhaneleri arasında yer alan Aramızda Kalsın Cihangir Meyhane müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sunmuş olduğundan dolayı bu denli uygun fiyatlar ile eğlenilebilmesine olanak tanımaktadır.

Nefis lezzetler, çeşit çeşit mezeler ve doyumsuz ana yemekler ile bu mekânın abonesi olacaksınız. Sadece canlı müzik eşliğinde eğlenmek isteyenlerin değil aynı zamanda kaliteli yemekler tatmak isteyenlerin meyhanesi olan Aramızda Meyhaneye sizleri de bekliyoruz.

İki kişilik ortalama Alkollü menü fiyatının diğer mekanlarla ve kendi kalitesine göre uygun olduğu ve sunulan hizmet kalitesi göz önüne alındığında Beyoğlu meyhaneleri arasında olan bu özel mekanı tartışmasız bir şekilde bir numaralı Beyoğlu Meyhanesi olarak nitelendirebiliriz.

Aramızda Kalsın Cihangir

Aramızda Kalsın Cihangir

Her Türlü Organizasyona Ev Sahipliği

Geniş, Ferah ve oldukça elit bir mekâna sahip olan Aramızda Meyhane her türlü organizasyonlarınıza ev sahipliği yapabilecek bir yetkinliğe sahip personel kadrosuna sahiptir. Eğitimli ve güler yüzlü personel kadrosuna sahip olan bu meyhane sayesinde kusursuz etkinlikler düzenleyebilirsiniz.

Cep yakmadan organizasyonlar düzenleyebileceğiniz bu çok özel mekânda organizasyonlarınızdan alnınızın akıyla çıkmanın gururunu yaşayacaksınız…Doğum günü partilerinden iş toplantılarına, nişan yemeklerinden bekarlığa veda partilerine varıncaya kadar birçok etkinliğinize ev sahipliği yapabilecek bir kalitede olan Aramızda Meyhane‘ye rezervasyon yaptırmak için (0212) 963 13 07 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Web: https://www.aramizdakalsincihangir.com/

Write a Comment

Register

You don't have permission to register