• No products in the cart.
Image Alt
custom font

Meyhanesepeti

En iyi Cihangir meyhaneleri

En İyi Cihangir Meyhaneleri

En İyi Cihangir Meyhaneleri

İstanbul’da kendi halinde, huzur arayanların adresi Cihangir, birbirinden güzel mekanları ile hizmet verse de en çok rağbet görenleri elbette fasıl mekanlarıdır. Beyoğlu’nun en çok tercih edilen ilçelerinden olan Cihangir, gecesi ve gündüzü ile kendine ayrı ayrı aşık ediyor. Renkliliği ve çeşitliliği ile dikkat çeken Cihangir fasıl mekanları arasından seçim yapmak zor olsa da, sizin için hazırladığımız rehber niteliğindeki bu yazımızda mutlaka deneyimlemeniz gereken meyhaneleri listeleyeceğiz.

Fesleğen Meyhane

“Bir meyhane klasiği” sloganı ile meyhane kültürünü yaşamak isteyenler için Cihangir fasıl mekanları arasında ayrı bir yeri olan Fesleğen meyhane, bahçeli geniş mekanı ve muhteşem lezzetleriyle misafirlerini ağırlıyor. Özel etkinliklerin de yapıldığı Fesleğen meyhane felekten bir gece çalmak için ideal bir seçim.

Kuloğlu mah. Altıpatlar sok. Çubukçu Çıkmazı No: 3/A Cihangir – Beyoğlu / İstanbul

Jash İstanbul

Geleneksel Türk mutfağından lezzetler sunan Jash İstanbul, nostaljik iç dekorasyonu ile gözleri doyururken, geleneksel lezzetleriyle de damağa hitap ediyor. Cihangir’in renkli dünyasında bir soluk almak için ideal bir mekân olan Jash İstanbul, Cihangir fasıl meyhaneleri arasında en çok tercih edilenlerden biri.

Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesi, Cihangir Cd. No:9, 34427 Beyoğlu / İstanbul

http://www.jashistanbul.com/

Sur Balık Cihangir

Muhteşem manzarası ile içinizi ısıtan Sur Balık Cihangir, adını Kanuni Sultan Süleyman’ın oğlu Cihangir’den almıştır. Rakı ve balık ikilisi için tercih edilebilecek bu meyhane, canlı müzik performansları ile de dikkat çekmektedir.

Kılıçali Paşa Mh. Akarsu Yokuşu Cad. No: 36 – 36A Kat: 7 Beyoğlu / İstanbul

Cihangir meyhaneleri, tam bir meyhane kültürü yaşamak için oldukça idealdir. Türk sanat müziği ezgilerinin kulaklarınıza dolması ve dost meclisinde güzel sohbetler için tercih edilebilecek bu mekanlarda yeni anılar ve dostluklar biriktirebilirsiniz. Beyoğlu’nun en çok tercih edilen ilçesi olan Cihangir, gündüz renk cümbüşü ile içinizi ısıtırken, gece ise fasıl eğlenceleri ile coşturuyor.

Farklı bir gece yaşamak, sevdiklerinizle eğlenmek ve tüm dertlerinizi bir kenara bırakmak için Cihangir meyhaneleri tam da aradığınız şey!

Write a Comment

Register

You don't have permission to register