• No products in the cart.
Image Alt
custom font

Meyhanesepeti

En İyi Fasıl Mekanları

En İyi Fasıl Mekanları

Melankoli ve göz yaşı bizim kültürümüzde yer almaktadır. Bu durumları da diğer kültürlerden farklı şekillerde atlatmak isteriz. Fasıl gecelerinin en önemli içkilerinden rakı bizim dertlerimizden arınmamızı sağlamakta ve bizi mutlu etmektedir. Hep görürüz zaten eski Türk filmlerinde rakının insanlar üzerinde nasıl bir etkisi olduğunu. Hem dertli hem mutlu günlerinde onlara eşlik ettiğini. Derdin en güzel ağırlandığı yerlerde fasıl sofralarıdır. Fasıl mekanları insanların ortak buluşma noktalarının başında gelmektedir. Bizde sizler için İstanbul’daki en iyi fasıl mekanlarını listeledik….

 

1. Sade Meyhane

Sade Meyhane

Sade Meyhane

Son zamanlarda değişen meyhane eğlencesi nedeni ile gerçek ve eski meyhane eğlencesi yapan meyhanelere arar olduk. Sade Meyhane tam da bu arayışa cevap veren gerçek meyhane eğlencesini hem yemekleri ve hem de eğlencesi ile siza yaşatmak adına durmadan çalışmakta ve kendini yenilemekte.

Tel: 0212-963-10-84

Web: https://www.sademeyhanebeyoglu.com/

 

2. Kallavi Meyhane

Kallavi Meyhane Etiler

Kallavi Meyhane Etiler

Kurulduğu günden beri;

Günlük hayatınızın yükünü hafifletmek, yalnızlığınızı kederinizi paylaşmak, mutlu günlerinize ev sahipliği yapmak, sizi evinizdeymişsiniz gibi rahat edeceğiniz bir mekan  yaratmak için çalışmış bir meyhane….
Yüzler değişse de ruhumuz hep aynı diyor mekan sahipleri
Sıcak yalın meyhane kültürünü yaşatmaya çalışırken , hep yanımızda idiniz….
Sevgi ve hüznün paylaşıldıkça artıp azalacağı bilinciyle, beraber geldiğimiz bu günlerden….geleceğe, hep birlikte…

1995’ten beri  Etiler KALLAVİ

Tel 02122-96-66-35

Web: https://www.kallavietilermeyhanesi.com/

 

3.My Cabaret Etiler

My Cabaret Etiler

My Cabaret Etiler

Hem müzik hem de servis anlamında kaliteli hizmet anlayışı ile uzun yıllardır siz değerli misafirlerini ağırlayan modern meyhane Ah Mazi By My Cabaret, yeni sezonda muhteşem sanatçılar ile eğlencenin adresi olmaya devam ediyor.Birbirinden ünlü sanatçılar, kaliteli yemekler ve merkezi konumu ile herkesin tercihi…

Tel:0212-963-12-79

Web: https://www.etilermycabaret.com/

4. Müzeyyen Meyhanesi

Müzeyyen Meyhane Asmalımescit

Müzeyyen Meyhane Asmalımescit

Uygun FİX menüleri ile öne çıkan bir Beyoğlu Meyhanesi olan Müzeyyen Meyhane, kaliteli hizmetin uygun fiyatla birleştiği ender mekanlardan bir tanesi konumundadır. Şıklığın ve konforun bir arada bulunduğu 90 kişilik kapasiteli mekânı ile bu özel meyhaneye davetlisiniz…Özel günleriniz için size özel hazırlanacak olan her detay, kendinizi özel hissetmenize ve gelen konuklarınızın mükemmel bir şekilde ağırlanmasını sağlayacaktır. Ferah ve nezih ortamı ile huzur dolu bir ortam hayal edenlerin tercih ettiği tek özel meyhane olan Müzeyyen Meyhane, merkezi konumu ile her daim rahatlıkla gidebileceğiniz bir konumda yer almaktadır.Mezeleri ve yemek çeşitleri ile iddiasını yansıtan Müzeyyen Meyhane, İstanbul meyhaneleri içerisinde elit müşteri kitlesi sayesinde rahatlıkla diğer mekanlardan ayrılmaktadır. Eğitimli ve güler yüzlü personel kadrosu sayesinde İstanbul Meyhane sektöründe daha önce görmediğiniz hizmet kalitesini alabileceksiniz.

Tel: 0212 963 56 36

Web: https://www.muzeyyenmeyhanesi.com/

6. Söyle Meyhane

Söyle Meyhane Etiler

Söyle Meyhane Etiler

 

Etiler meyhane” denilince akla gelen ilk mekanlardan bir tanesi olan Söyle Etiler meyhane, 19.00’da kapılarını açıp 02.00’a kadar eğlenebilmenize olanak tanımaktadır. Yeni nesil meyhane olarak nitelendirilen bu özel mekânda darbuka eşliğinde doyasıya eğlenme imkanına kavuşabileceksiniz…

Müzik dolu bir gece geçirmek isteyenlerin bir numaralı adresi olan Söyle, dünya mutfağına hâkim ustaları sayesinde enfes lezzetlerin bir numaralı adresidir. Kalitenin uygun fiyatlarla birleştiği tek adres olan bu özel mekâna uğramadan asla eğlendik demeyin.Kalitenin uygun fiyatlarla birleştiği tek adres olan bu Etiler Meyhane mekânında eğitimli personeller sayesinde huzur ve sohbet dolu bir gece geçirebileceksiniz. Vakit Kaybetmeden 0212 963 10 67 numaralı telefondan rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz…

Tel: 0212-963-10-67

Web: https://www.soylemeyhaneetiler.com/

7. Cibali Balıkçısı

Cibali Meyhane

Cibali Meyhane

Haliç’in eşsiz manzarası ile bütünleşen ve İstanbul’un tarihi büyüsünü yaşatan Cibali Meyhanesi 1998 yılından günümüze sizlere Haliç kıyısında ki lezzet büyüsünü sunmaya devam ediyor. Cibali Meyhanesi hem soğuk hem sıcak farklı spesiyallerin de yer aldığı menüsüne klasikleşmiş tatların mükemmel yorumuyla ve ege otlarının tamamıyla kaliteli mezeler eşlik ediyor.

Tel: (0212) 963-49-39 

Web: https://www.cibalimeyhane.com/

7. Cibali Balıkçısı

Cumhuriyet Meyhanesi

Cumhuriyet Meyhanesi

Cumhuriyet Meyhanesi 3 katlı. Üst katta her gün fasıl var. Günde 100 çeşit meze hazırlanıyor. İstanbul’da meyhane formatında hizmet veren yerlerden birisi. Servisteki garsonlardan üçünün de adı Ali. Bu yüzden onlara Üç Aliler deniyormuş ve 40 yıldır Cumhuriyet Meyhanesi’ndeler. Hatta şair Ece Ayhan’ın üç aliler şiirine konu olmuşlar. Cumhuriyet Meyhanesi yurt dışında da çok tanınıyormuş.

Tel: (0212) 243 64 06

Web:http://www.tarihicumhuriyetmeyhanesi.com.tr/

8. Ezberbozan Meyhane

Ezberbozan Meyhane

Ezberbozan Meyhane, İstanbul’un eğlence hayatının nabzını tutan Beşiktaş Barbaros Bulvarı’nda hizmetinizde! Ezberleri bozan yeni nesil meyhane anlayışıyla sevdiklerinizle eğlence dolu bir akşam geçirmek isterseniz sizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Aynı zamanda öğle yemeği servisimizi siz değerli konuklarımız için özenle hazırlıyoruz.

Ezberbozan Meyhane şık ve renkli tasarımı, fondaki müzikleri, hem sakin hem eğlenceli atmosferi, fark yaratan mezeleri ve sunumları ile adından söz ettiriyor.

Tel: (0212) 963 51 67

Web:https://www.ezberbozanmeyhanesi.com/

Write a Comment

Register

You don't have permission to register