• No products in the cart.
Image Alt
custom font

Meyhanesepeti

Majestueux Club

Majestueux Club

Majestueux Club

İstanbul’un en hareketli mekanlarından biri olan Ortaköy’de kısa süre önce kapılarını aralayan Majestueux Club, Ortaköy club kültürünün yeni kalbi olarak kabul ediliyor. Alışılagelmişin dışında performansları ve kaliteli müziğinin yanı sıra farklı dekorasyonuyla da gece hayatının nabzını tutan Majestueux Club ile eğlenmemek mümkün değil.

Deneyimli kadrosu ile misafirlerini en iyi şekilde ağırlayan Majestueux, Ortaköy club mekanları arasında tüm asaletiyle kendini belli ediyor. Lezzetli ikramları ile eğlence sektörüne farklı bir anlayış getiren Majestueux Club, keyifli bir atmosfer eşliğinde doyasıya eğlence imkânı sunuyor.

Majestueux Club ile Eğlenceyi Sonuna  Kadar Yaşayın

Ortaköy canlı müzik mekanları denince ilk akla gelenlerden biri olan Majestueux Club, aile ortamının yaşandığı nezih bir mekan olarak dikkat çekiyor. Haftanın her günü farklı etkinlikleri ile her zevkten insana hitap eden Majestueux Club, kırmızı halıdan geçiş yaptıktan sonra geniş ve ferah dekorasyonu ile büyüleyen loca ve stantlara ulaşılmasını sağlıyor. Kendini özel hissetmek isteyen herkesin mutlaka deneyimlemesi gereken bir club olan Majestueux ile eğlencenin dozu her an yükseliyor.

Hafta sonu olduğu kadar hafta içi de misafirlerini ağırlayan Majestueux Club, her zevke hitap eden müziklerle unutulmaz bir gece yaşamayı sağlıyor. Ortaköy canlı müzik mekanlarının yıldızı olan Majestueux, Pazartesi ve Çarşamba günleri R&B Hip Hop müziğinin sevilen ismi DJ M-Rush, Cuma ve Cumartesi günleri ise Dj Oğuzhan ve Erdi Erdoğan ile eğlencenin dozunu yükseltiyor.

İlk deneyimin ardından mutlaka müdavimi olacağınız bir mekan olan Majestueux

Club, haftanın günü müşterilerine hizmet veriyor. Saat 23:00 ile 05:00 arasında hizmet veren Majestueux Club, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmeyi garanti ediyor. Canlı DJ performanslarının yanı sıra farklı sahne Showları ve dansları ile de her an sürprizler ile misafirlerini şaşırtan Majestueux Club, belirli zamanlarda ünlü sanatçıları da ağırlıyor.

Majestueux Club iletişim ve ulaşım bilgileri şu şekilde:

Ortaköy Mahallesi, Dereboyu Caddesi, Ortaköy Merkez Dere Çıkmazı, No 2, Beşiktaş / İstanbul

Telefon: (0212) 258 99 19 / (0551) 451 45 31

Write a Comment

Register

You don't have permission to register