• No products in the cart.
Image Alt
custom font

Meyhanesepeti

Müzeyyen Meyhane

Müzeyyen Meyhane Beyoğlu

Müzeyyen Meyhane Beyoğlu

Asmalı mescit fasıl mekanları arasında gerek hizmet kalitesi ile gerekse sahnesine çıkartmış olduğu güçlü sesler ile öne çıkmayı başaran Müzeyyen Meyhane, Rakı Balık Mekanları içerisinde bu denli başarılı hizmetleri sunan en özel meyhane olarak bilinmektedir…

Canlı Fasıl Eğlenceleri İçin Müzeyyen Meyhane

Fasıl eğlencelerinin bir numaralı adresi olan Müzeyyen Meyhane, Asmalı Mescit Fasıl mekanı denilince akla gelen ilk meyhane olmaktadır. Sunulan hizmet kalitesinin yanı sıra sahnesine çıkartmış olduğu güçlü fasıl sanatçıları akla gelen ilk asmalı mescit fasıl mekânı olmasını sağlamıştır.

Kalitenin uygun fiyatlarla birleştiği en özel mekân olan Müzeyyen Meyhanede dostlarınızla fasıl eğlencesi eşliğinde eğlenirken aynı zamanda lezzetli yemeklerinde keyfini çıkarabileceksiniz.

Asmalı mescit fasıl mekanları arasında gece sonunda kasaya ne ödeyeceğinizi bilerek gidebileceğiniz ender meyhaneler arasında yer alan Müzeyyen Meyhane de yılın 365 günü makul fiyatlar ile eğlenebilmenin mutluluğunu yaşayacaksınız.

Müzeyyen Meyhane Beyoğlu

Müzeyyen Meyhane Beyoğlu

Müzeyyen Meyhane Asmalımescit

90 kişilik çok özel bir mekâna sahip olan Müzeyyen Meyhane de her türlü etkinliğinizi başarılı ve kusursuz bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Bekarlığa veda partilerinden iş toplantılarına, doğum günlerinden nişan yemeklerine varıncaya kadar birçok etkinlik güler yüzlü ve eğitimli personel kadrosu sayesinde muazzam bir şekilde düzenlenmektedir.

Oldukça elit bir meyhane olan Müzeyyen Meyhane, şehrin merkezinde olması sayesinde oldukça ulaşılabilir olduğundan dolayı misafirlerinizi kolaylıkla ağırlayabileceğiniz nadir meyhaneler arasında yer almaktadır.

Bu tür etkinliklerinizi cep yakmadan düzenlemek istiyorsanız da adresiniz mutlaka Müzeyyen Meyhane olmalıdır. Yılın 365 günü cazip fırsatların sunulduğu bu özel mekânda kusursuz organizasyonlar yapmak için geç kalmayın…

İletişim: 0212 963 56 36

Web:https://www.muzeyyenmeyhanesi.com/

Comments

  • Anne

    Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet. Quisque rutrum. Aenean imperdiet. Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper faucibus tincidunt!!

    20 Ağustos 2018
  • George

    Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet. Quisque rutrum. Aenean imperdiet.

    20 Ağustos 2018

Write a Comment

Register

You don't have permission to register