• No products in the cart.
Image Alt
custom font

Meyhanesepeti

My Cabaret Etiler

My Cabaret

 

My Cabaret 

Yeme içme ve eğlence sektörünün parlayan yıldızı My Cabaret, Etiler mekanları arasında kendini kolaylıkla belli ediyor. Farklı organizasyonlarının yanı sıra yüksek enerjisiyle de ziyaretçilerini etkileyen ve kabare kültürünü yaşatan My Cabaret, adeta bağımlılık yaratan bir mekân…

My Cabaret Etiler Mekanları Arasında Parlayan Yıldız

Her ay birbirinden usta sanatçıları bünyesinde ağırlayan My Cabaret, yüksek enerji düzeyi ile misafirlerini monotonluktan uzak bir şekilde eğlendiriyor. Hafta içi ünlü sanatçılarla eğlencenin dozunu yükselten mekân, canlı performansların yanı sıra sahne showlarıyla da akılda yer ediyor. Sevdiklerinizle doyasıya eğleneceğiniz unutulmaz bir gün yaşamak için seçiminizi Etiler mekanları arasından My Cabaret’ten yana kullanmalısınız

Dolu sahne programının yanı sıra iç dizaynı ve 200 kişilik kapasitesiyle de adeta konser atmosferi yaşatan My Cabaret, her Cuma ve Cumartesi ünlü sanatçı Cenk Eren ile unutulmaz bir gece deneyimlemeyi sağlıyor.

My Cabaret Etiler

My Cabaret Etiler

My Cabaret İle Seçkin Menü ve Kaliteli Hizmet

Seçkin menüsü ve geniş içki yelpazesi ile misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak için uğraşan My Cabaret, kaliteli işletme anlayışı ile de rakiplerinin önüne geçiyor. Doyasıya eğlenmek ve unutulmaz anılar biriktirmek için kabare kültürünün devam ettirildiği My Cabaret’i deneyimlemeden Etiler mekanları arasında seçim yapmayın.

My Cabaret ulaşım ve iletişim bilgileri şu şekilde:

Aytar caddesi No:27/F Nispetiye – Etiler / İstanbul

Telefon: 0212-963-12-79

Web: https://www.etilermycabaret.com/

Etiler Canlı Müzik Mekânı: My Cabaret

Eğlence ekseninde yepyeni bir boyutta yolculuk sloganı ile kabare kültüründe önemli bir yere sahip olan My Cabaret, Etiler mekanları söz konusu olduğunda farkını belli ediyor. Müzik ve dans başlığı altında birçok performansa ev sahipliği yapan My Cabaret, eğlencenin sözlük anlamını farklı bir boyuta taşıyarak, yeni deneyimler yaşamaya imkân tanıyor.

Birbirinden değerli müzisyenlerin program yaptığı My Cabaret, gece hayatını n kalbi olan Etiler’de adeta dinleyenleri coşturuyor. Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak, modunu yükseltmek ve eğlenmek isteyenlerin tercihi olan My Cabaret, Etiler canlı müzik mekanları denince akla ilk gelen isimlerden biri.

Özenle hazırlanmış müzik programlarının yanı sıra, sahne şovları, ortam ambiansı ve özel günler için hazırlanan etkinlikleri ile de dikkat çeken My Cabaret, geniş iç mekânı, renkli ışıklandırması ve sıra dışı masa düzeni ile misafirlerini en iyi şekilde ağırlıyor. Doğum günü kutlamalarının ve özel günlerin adeta tek adresi olan My Cabaret Etiler, yılbaşı ve sevgililer günü gibi özel zamanlarda da olağanüstü performanslarla dinleyicilerin kulaklarının pasını siliyor.

 My Cabaret
My Cabaret

Özel Konsept Eğlence

Sevgililer günü gibi romantik zamanlarda ziyaretçilerin dileklerini yerine getiren My Cabaret, kalabalık guruplar ve dost meclisleri için de ideal bir mekan. 200 kişilik misafir kapasitesi ile adeta bir konser alanı olan My Cabaret, özel konsept programları ile her zaman müşterilerini şaşırtmayı başarıyor.

Özel ses ve ışık sisteminin yanı sıra geniş mekan dekorasyonu ile de önce göze hitap eden My Cabaret, dolu dolu sahne programı sayesinde ziyaretçilerini bir an olsun yalnız bırakmıyor ve doyasıya eğlence için doğru tercih olduğunu ispatlayarak müdavim portföyünü genişletiyor. Her Cuma ve Cumartesi ünlü sanatçı Cenk Eren’in sahne aldığı My Cabaret, ulaşım kolaylığı sunan merkezi bir konumda yer aldığı için kolaylıkla bulunuyor.

My Cabaret ile Etiler canlı müzik zevkini doyasıya yaşamak, renkli bir dünyaya dalmak ve muhteşem bir gece geçirmek çok kolay. Siz de vakit kaybetmeden My Cabaret dünyası ile tanışın…

Write a Comment

Register

You don't have permission to register