• No products in the cart.
Image Alt
custom font

Meyhanesepeti

Nişantaş Meyhanesi

Nışantaş Meyhanesi

Nışantaş Meyhanesi

Şişli’nin en kaliteli mekanlarından biri olan Nişantaşı Meyhanesi, uygun fiyatları ve ferah ortamı ile Nişantaşı Rum Meyhaneleri arasından kolaylıkla sıyrılmaktadır. Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri sürpriz isimler ile canlı müzik keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz…

Nişantaşı Meyhanesi Canlı Müzik

Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günlerinin vazgeçilmez mekanlarından biri olan ”Nişantaş Meyhanesi”, sahnesine çıkarmış olduğu sürpriz isimler ile sizlere doyasıya canlı müzik keyfi sunmaktadır.

Önceden haber verilmesi halinde diğer günlerde de canlı müzik organizasyonları düzenlenebilmektedir. Nişantaşı’nın en güçlü sahne ekibi ile doyasıya fasıl ve canlı müzik keyfini çıkarabileceksiniz.

Dostlarınızla canlı müzik eşliğinde sohbet ederek unutulmayacak geceler yaşamak için en doğru adresiniz Nişantaş Meyhanesidir. Diğer meyhaneler gibi asla sürpriz maliyetler ile karşılaşmazsınız.

Nişantaş Meyhanesi

Nişantaş Meyhanesi

Günlük Taze Mezeler

En iyi meze nerede diye sorarsanız adresiniz mutlaka Nişantaşı Meyhanesi olmalıdır. Nişantaşı Rum Meyhanesi denilince akla gelen bu önemli mekân Rum geleneklerini dikkate alarak taptaze günlük mezeleri sizlere servis etmektedir.

Çeşit çeşit mezeler ile dostlarınızla doyasıya yaşayacağınız geceler için mekanımıza bekliyoruz. Levrekten Haydariye varıncaya kadar tüm lezzetleri dünya mutfağına hâkim ustalarımız sayesinde sizlere sunmaktayız.

Tekirdağ’dan özel olarak getirilen peynir, Rakı sever müşterilerimizi adeta mest edecektir. Özenle getirilen peynir damak tadınıza ayrı bir lezzet katacaktır. Sizde rakı/balık keyfini doyasıya yaşamak istiyorsanız Nişantaşı meyhanesine davetlisiniz…

Güler Yüzlü ve Eğitimli Garsonlar

Ticari kaygılardan önce ilk olarak müşteri memnuniyetine büyük bir önem veriyoruz. Bu nedenle sizleri karşılayacak olan personellerimizin tam donanımlı olması için özel eğitimlerden geçiriyoruz.

Gerek müşteri kitlesinin elit olması ile gerekse eğitimli personel kadrosu ile Nişantaş meyhanesi tartışmasız bir şekilde İstanbul’un en kaliteli mekanlarından bir tanesi olmuştur.

Hızlı ve güler yüzlü personellerimiz eşliğinde düğün, kına ve bekarlığa veda partileri düzenleyebilirsiniz. Geniş ve ferah mekânımız ile her türlü organizasyonunuza ev sahipliği yapmanın gururunu yaşıyoruz.

Uygun fiyat avantajlarımız ile ve sürpriz maliyetlere gebe olmadan dostlarınızla doyasıya eğlenmek istiyorsanız adresini mutlaka Nişantaş Meyhanesi olmalıdır. Özel mezeler, peynirler ve rakıları ile müşteri memnuniyetinin tavan yaptığı en elit meyhane mekanına sizleri de bekliyoruz…

Nişantaş Meyhanesi

Nişantaş Meyhanesi

Write a Comment

Register

You don't have permission to register