• No products in the cart.
Image Alt
custom font

Meyhanesepeti

Söyle Meyhane Etiler

Söyle Meyhane Etiler

Söyle Meyhane Etiler

Ticari kaygılardan önce müşteri memnuniyetine önem veren bir Etiler Meyhanesi olan Söyle Etiler’de pazartesi günleri hariç her gün müzik performanslarını bulabilirsiniz

Kaliteli Geceler İçin Söyle Meyhane Etiler!

”Etiler meyhane” denilince akla gelen ilk mekanlardan bir tanesi olan Söyle etiler meyhane, 19.00’da kapılarını açıp 02.00’a kadar eğlenebilmenize olanak tanımaktadır. Yeni nesil meyhane olarak nitelendirilen bu özel mekânda darbuka eşliğinde doyasıya eğlenme imkanına kavuşabileceksiniz…

Müzik dolu bir gece geçirmek isteyenlerin bir numaralı adresi olan Söyle Etiler, dünya mutfağına hâkim ustaları sayesinde enfes lezzetlerin bir numaralı adresidir. Kalitenin uygun fiyatlarla birleştiği tek adres olan bu özel mekâna uğramadan asla eğlendik demeyin.

Kalitenin uygun fiyatlarla birleştiği tek adres olan bu Etiler Meyhane mekânında eğitimli personeller sayesinde huzur ve sohbet dolu bir gece geçirebileceksiniz. Vakit Kaybetmeden 0212-963-10-67 numaralı telefondan rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz…

Söyle Meyhane Etiler

Söyle Meyhane Etiler

Ege ve Dünya Mutfağından Lezzetler İçin Söyle Meyhane Etiler

Dünya mutfağına hâkim ustaları bünyesinde bulunduran çok özel bir meyhane olan Söyle Meyhane mekânında damak tadınıza uygun çeşit çeşit lezzetler bulabileceksiniz. Benzersiz mezeler, ara sıcaklar ve ana yemekler sizi kendinizden geçirecektir.

Güveçte Pilakiden Pazı Kavurmaya mezeye, ciğer tavadan paçanga böreğine ara sıcaklara ve tavuk ızgaradan köfteye varıncaya kadar birçok lezzeti sınırsız alkollü içecek fırsatı ile tadabilirsiniz.

Benzersiz lezzetleri kaliteli sahne performansları ve unutulmaz oryantal gösterileri ile tatmak için geç kalmayın. Ailenizle rahatlıkla gelebileceğiniz bu elit mekânda yıllar geçse dahi unutamayacağınız anlar biriktirebilirsiniz.

Söyle Meyhane

Söyle Meyhane

Söyle Etiler Fiyatlar Her Daim Makul Seviyelerdedir!

Yılın 365 günü uygun fiyatların kaliteli hizmetler ile birleştiği tek adres olan Söyle etiler meyhane mekânında aradığınız kaliteli hizmete ve lezzete cep yakmadan rahatlıkla ulaşabileceksiniz.

Evlilik teklifi organizasyonundan kına gecesi organizasyonuna varıncaya kadar birçok etkinliğinizi Söyle Meyhanede gerçekleştirebilirsiniz. Eğitimli ve Güler yüzlü personel kadrosu sayesinde tüm organizasyonlarınızı sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Geniş ve ferah olan ortamı aynı zamanda elit müşteri kitlesi sayesinde huzur dolu dakikalar geçirebilirsiniz. Özellikle hafta sonu yoğunluğu yaşanabildiğinden dolayı rezervasyon yaptırıp gelmenizi tavsiye ediyoruz. Rezervasyon taleplerinizi 0212-963-10-67 numaralı telefondan iletebilirsiniz…

Write a Comment

Register

You don't have permission to register